AKG Gazbeton, Gücüne Güç Katan Paydaşlarıyla Bir Araya Geldi

Türkiye’nin en büyük gazbeton üreticilerinden AKG Gazbeton, Anadolu’daki bayileri ile bir araya geldi. Nisan ayında ‘Gücümüze Güç Katanlar’ teması ile gerçekleşen paydaşlar toplantısında, AKG Gazbeton’un 2013 yılı değerlendirilirken gelecek hedefleri ve yeni projeleri paylaşıldı.

Türkiye’nin dört bir tarafına yayılan geniş bayi ağı ile gazbeton sektörünün öncü kuruluşu AKG Gazbeton, bölgesel paydaş toplantılarına Anadolu Bölgesi ile devam etti.

Türkiye’de en geniş coğrafyada faaliyet gösteren Anadolu Bölgesi AKG Gazbeton Paydaşları, düzenlenen toplantıya tam kadro ile katılım gösterdi.

“Gücümüze Güç Katanlar” temalı toplantıda, 2013 yılı değerlendirilirken, 2014 yılı hedefleri, projeleri, yeni ürünler ve uygulamaların bilgileri paylaşıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan AKG Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Levent Akgerman, “AKG Gazbeton olarak başarılarla dolu 2013 yılını geride bıraktık. Bu başarıda elbette sizlerin emeği büyük. 2014 yılı için de hedefimiz yeni ürünlerimizle, yeni uygularımızla sektördeki pazar payımızı arttırmak, piyasaya yön veren kuruluş olarak hem sizlere, hem ülkemize hem de sektörümüze katma değer sağlamayı sürdürmektir. Bu yolda her zaman olduğu gibi yine sizlerle yürüyeceğimize ve büyük başarılara hep birlikte imza atacağımıza yürekten inanıyoruz. AKG Gazbeton’u gücümüze güç katan siz değerli paydaşlarımız ile bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hep birlikte geleceğe taşıyacağız” dedi.

Anıtkabir gezisi ile başlayan bayi toplantısı, eğlenceli akşam yemeği ve bayilerin geçirdiği keyifli dakikalar ile sona erdi.